Omegle Türkiye

Omegle Türkçe

Omegle yeni arkadaşlar tanımak için harika bir yoldur. Omegle’yi diğer sohbet sitelerinden ayıran en önemli özelliği rastgele sohbetin olmasıdır. Hiç tanımadığınız farklı ülkelerden, farklı dillerden, farklı dinlerden, farklı kültürlerden insanlarla tanışıp, yep yeni arkadaşlıklar edinip hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Omegle ile konuşacağınız kişileri siz seçemessiniz start “başlat” dediğinizde size rastgele bir kullanıcı bulur istediğiniz zaman bu kullanıcıyı geçebilirsiniz “next” başka dediğiniz anda onu geçip size başka bir kullanıcı bulur böylece hiç tanımadığınız dünyanın tüm bölgelerinden rastgele insanlarla iletişime geçersiniz. En az ingilizce bilmeniz veya sözlük kullanmanız tavsiyemizdir çünkü sizin dilinizi bilen insanlarla karşılaşma şansınız çok azdır ortak dil olarak ingilizce ve bir çok ülkede yaygın hale gelerek birbirinden güzel ortamlar sunarak farklı kulturel buluşma ve arkadaslıklar sunar

Omegle Türkiye Görüntülü

Omegle Türkiye Görüntülü chat yapmak, omegle türkiye ile görsel yani görüntülü olarak chat yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda bağlı bir kameranızın olması gerekmektedir.

Omegle görüntülü chat ile milyonlarca kişi ile online olarak chat yapabilirsiniz.

Video kısmına tıklayın.

 1. esana
  Cuma, 10 Ağu 2012 zamanında 16:20 | #1

  cok gzelllllllll

 2. aslan
  Pazartesi, 13 Ağu 2012 zamanında 19:34 | #2

  nasılsın

 3. anıl
  Çarşamba, 22 Ağu 2012 zamanında 00:02 | #3

  heyyyyy

 4. ersin
  Salı, 28 Ağu 2012 zamanında 13:01 | #4

  tanışmak isterim

 1. şimdilik geri bağlantı yok

sohbet